Op voorraad: 69
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 69 |
| Lengte: | 210 cm |
| Breedte: | 62 cm |
| Hoogte: | 1 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Volume: | 13 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 6 |
| Aantal vellen: | 120 |
| Commerciële afmetingen: | 57x25 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Kleur: | Blauw |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |