Op voorraad: 60
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 60 |
| Lengte: | 209 cm |
| Breedte: | 70 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht: | 29 gr |
| Volume: | 43 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 6 |
| Aantal vellen: | 20 |
| Commerciële afmetingen: | 57x25 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Kleur: | Grijs |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |
| Voorbedrukt: | Jaar |