Op voorraad: 2021
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2021 |
| Lengte: | 168 cm |
| Breedte: | 110 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 134 gr |
| Volume: | 462 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Zwart |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |