Op voorraad: 1519
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1519 |
| Lengte: | 217 cm |
| Breedte: | 144 cm |
| Hoogte: | 35 cm |
| Gewicht: | 2391 gr |
| Volume: | 1113 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Zwart |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |