Op voorraad: 1360
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1360 |
| Lengte: | 324 cm |
| Breedte: | 281 cm |
| Hoogte: | 54 cm |
| Gewicht: | 349 gr |
| Volume: | 4916 cm³ |
| Aantal mechanieken: | 1 |
| Aantal ringen: | 2 |
| Beschermde/Versterkte Rand: | Ja |
| Capaciteit: | 350 vel |
| Commerciële afmetingen: | 320x285x50 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Gemengd |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Rugbreedte: | 50 mm |
| Rugetiket: | Gelijmd |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |
| Type Mechaniek: | Hefboommechaniek |