Op voorraad: 33
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 33 |
| Lengte: | 87 cm |
| Breedte: | 39 cm |
| Hoogte: | 198 cm |
| Gewicht: | 2310 gr |
| Volume: | 671 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 355 ml |
| Kleur: | Transparant |
| Soort Olie: | Papiervernietiger olie |
| Vorm: | Vloeistof |