Op voorraad: 1950
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1950 |
| Lengte: | 359 cm |
| Breedte: | 242 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht: | 39 gr |
| Volume: | 695 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Chamois |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | Folio |
| Huismerk artikel: | Ja |
| ICN-waarde: | 1 |
| Kleur: | Geel |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Map: | Vouwmap |
| Soort Materiaal: | Karton |