Op voorraad: 700
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 700 |
| Lengte: | 311 cm |
| Breedte: | 242 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht: | 31 gr |
| Volume: | 602 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Groen |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Soort Map: | Vouwmap |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Zuurvrij: | Ja |