Op voorraad: 50
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 50 |
| Lengte: | 960 cm |
| Breedte: | 800 cm |
| Hoogte: | 60 cm |
| Gewicht: | 4800 gr |
| Volume: | 46080 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Bruin |
| Soort koker / doos: | Verzenddoos |