Op voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 810 cm |
| Breedte: | 780 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Gewicht: | 7200 gr |
| Volume: | 50544 cm³ |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnen |
| Commerciële afmetingen: | 74,1x69,6x2,3 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Zilver |
| Kleur: | Zilver |
| Met Ingebouwde Verlichting: | Neen |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort kast: | Vitrinekast |
| Soort Materiaal: | Staal |