Op voorraad: 39
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 39 |
| Lengte: | 318 cm |
| Breedte: | 224 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 1 gr |
| Volume: | 1567 cm³ |
| Aantal vellen: | 50 |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Transparant |
| Soort Transparant: | Transparanten voor laserprinter |