Op voorraad: 15
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 15 |
| Lengte: | 321 cm |
| Breedte: | 227 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht: | 621 gr |
| Volume: | 1530 cm³ |
| Aantal vellen: | 50 |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Transparant |
| Soort Transparant: | Transparanten voor kleurenlaserprinter |