Op voorraad: 19
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 19 |
| Lengte: | 316 cm |
| Breedte: | 255 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Gewicht: | 287 gr |
| Volume: | 6043 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 75x312x258 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kleur: | Zwart |
| Model naam: | WOW |
| Soort Materiaal: | Polystyreen |
| Soort Papieropberging: | Tijdschriftcassette |