Op voorraad: 40215
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 40215 |
| Lengte: | 34 cm |
| Breedte: | 52 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 5450 gr |
| Volume: | 8 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 80x80x12 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papiergewicht: | 48 g/m² |
| Rol: Breedte: | 80 mm |
| Rol: Diameter: | 72 mm |
| Rol: Diameter van asgat: | 12 mm |
| Rol: Lengte: | 75 m |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Telrol |
| Thermisch: | Ja |