Op voorraad: 1965
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1965 |
| Lengte: | 69 cm |
| Breedte: | 62 cm |
| Hoogte: | 42 cm |
| Gewicht: | 605 gr |
| Volume: | 179 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 44x70x12 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papiergewicht: | 60 g/m² |
| Rol: Breedte: | 44 mm |
| Rol: Diameter: | 69 mm |
| Rol: Diameter van asgat: | 12 mm |
| Rol: Lengte: | 44 m |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Telrol |