Op voorraad: 3051
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3051 |
| Lengte: | 310 cm |
| Breedte: | 250 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht: | 1754 gr |
| Volume: | 232 cm³ |
| Aantal Tabs: | 20 St. |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Grijs |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Alfabet |