Op voorraad: 135
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 135 |
| Lengte: | 271 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 71 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Volume: | 1989 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | transparant |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 600 ml |
| Kleur: | Transparant |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Schoonmaak / Verzorgingsaccessoires: | Sproeiflacon |