Op voorraad: 38
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 38 |
| Lengte: | 111 cm |
| Breedte: | 82 cm |
| Hoogte: | 246 cm |
| Gewicht: | 76 gr |
| Volume: | 2239 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | rood |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 600 ml |
| Kleur: | Rood |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Schoonmaak / Verzorgingsaccessoires: | Sproeiflacon |