Op voorraad: 48
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 48 |
| Lengte: | 67 cm |
| Breedte: | 212 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 1 gr |
| Volume: | 71 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 6 |
| Aantal vellen: | 20 |
| Commerciële afmetingen: | 57x25 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Kleur: | Geel |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |
| Voorbedrukt: | Jaar |