Op voorraad: 33
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 33 |
| Lengte: | 221 cm |
| Breedte: | 324 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 275 gr |
| Volume: | 859 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 7 |
| Aantal vellen: | 20 |
| Commerciële afmetingen: | 38x192 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Groen |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |