Op voorraad: 9
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 9 |
| Lengte: | 327 cm |
| Breedte: | 217 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 298 gr |
| Volume: | 1277 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 7 |
| Aantal vellen: | 20 |
| Commerciële afmetingen: | 38x192 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Rood |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |