Op voorraad: 21
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 21 |
| Lengte: | 222 cm |
| Breedte: | 326 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 295 gr |
| Volume: | 1085 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 7 |
| Aantal vellen: | 20 |
| Commerciële afmetingen: | 192x38 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Geel |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |