Op voorraad: 8
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 8 |
| Lengte: | 316 cm |
| Breedte: | 219 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 1219 gr |
| Volume: | 1730 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 8 |
| Aantal vellen: | 100 |
| Commerciële afmetingen: | 34x194 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |