Op voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 328 cm |
| Breedte: | 217 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 275 gr |
| Volume: | 854 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 4 |
| Aantal vellen: | 20 |
| Commerciële afmetingen: | 61x192 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Blauw |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Rugetiket: | Zelfklevend |