Op voorraad: 421
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 421 |
| Lengte: | 247 cm |
| Breedte: | 171 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 154 gr |
| Volume: | 1055 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 8 |
| Batterij type: | LR44 |
| Batterijen inclusief: | Knoopcel |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Zwart |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |