Op voorraad: 62
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 62 |
| Lengte: | 203 cm |
| Breedte: | 120 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 81 gr |
| Volume: | 487 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 8 |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Grijs |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Zakrekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |