Op voorraad: 3967
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3967 |
| Lengte: | 151 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht: | 106 gr |
| Volume: | 477 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 8 |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Zwart |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |