Op voorraad: 45
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 45 |
| Lengte: | 65 cm |
| Breedte: | 128 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht: | 63 gr |
| Volume: | 116 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 8 |
| Batterij type: | LR54 |
| Batterijen inclusief: | Knoopcel |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Blauw |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Zakrekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |