Op voorraad: 68
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving

Specificaties
| Voorraad: | 68 |
| Lengte: | 244 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 298 gr |
| Volume: | 1571 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kleur: | Zwart |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |