Op voorraad: 169
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 169 |
| Lengte: | 159 cm |
| Breedte: | 110 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 103 gr |
| Volume: | 384 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kleur: | Zwart |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |