Op voorraad: 87
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 87 |
| Lengte: | 180 cm |
| Breedte: | 108 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht: | 160 gr |
| Volume: | 419 cm³ |
| Aantal cijfers display: | 12 |
| Batterij type: | LR54 |
| Batterijen inclusief: | Knoopcel |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Kleur: | Blauw |
| Soort Rekenmachine / Valutaomzetter: | Bureaurekenmachine |
| Voeding: | Zonne-energie |
| Voeding secundair: | Batterij |