Op voorraad: 772
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 772 |
| Lengte: | 86 cm |
| Breedte: | 85 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Gewicht: | 258 gr |
| Volume: | 1228 cm³ |
| Bedoeld Toepassingsoppervlak: | Beeldscherm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Met reinigingsset: | Neen |
| Soort Schoonmaakproduct voor Computers: | Reinigingsdoekjes |