Op voorraad: 2144
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2144 |
| Lengte: | 82 cm |
| Breedte: | 101 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Gewicht: | 2665 gr |
| Volume: | 1374 cm³ |
| Aantal vellen: | 100 |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Nat / Droog: | Nat |
| Reservevulling: | Neen |
| Soort Huishoudschoonmaakmiddelen: | Reinigingsdoekjes |
| Wijze van verpakking: | Dispenser |