Op voorraad: 197
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 197 |
| Lengte: | 53 cm |
| Breedte: | 52 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Gewicht: | 1790 gr |
| Volume: | 523 cm³ |
| Bedoeld Toepassingsoppervlak: | Beeldscherm |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Transparant |
| Met reinigingsset: | Neen |
| Soort Schoonmaakproduct voor Computers: | Reinigingsspray |