Op voorraad: 7
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 7 |
| Lengte: | 1770 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Hoogte: | 130 cm |
| Gewicht: | 9000 gr |
| Volume: | 46020 cm³ |
| Beeldverhouding: | 16:10 |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Schermafmeting: | 1220mmx1950mm |
| Soort projectiescherm: | Projectiescherm (statief) |