Op voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 169 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 4 gr |
| Volume: | 7 cm³ |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Hardheid: | 8B |
| Kleur: | Grijs |
| Met Gumtop: | Neen |
| Soort Potlood: | Potlood |
| Vorm: | Zeshoekig |