Op voorraad: 240
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 240 |
| Lengte: | 164 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht: | 5 gr |
| Volume: | 8 cm³ |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Hardheid: | 10H |
| Kleur: | Grijs |
| Met Gumtop: | Neen |
| Soort Potlood: | Potlood |
| Vorm: | Zeshoekig |