Op voorraad: 53
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 53 |
| Lengte: | 318 cm |
| Breedte: | 286 cm |
| Hoogte: | 54 cm |
| Gewicht: | 392 gr |
| Volume: | 4911 cm³ |
| Aantal mechanieken: | 1 |
| Beschermde/Versterkte Rand: | Ja |
| Capaciteit: | 350 vel |
| Commerciële kleurnaam: | zwart |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Kleur: | Zwart |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Model naam: | Smart Original |
| Rugbreedte: | 50 mm |
| Rugetiket: | Gelijmd |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |