Op voorraad: 430
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 430 |
| Lengte: | 5 cm |
| Breedte: | 740 cm |
| Hoogte: | 790 cm |
| Gewicht: | 600 gr |
| Volume: | 2923 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 377x310x395 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Archiefdoos |