Op voorraad: 12
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 97 cm |
| Breedte: | 139 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht: | 510 gr |
| Volume: | 1276 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 473 ml |
| Kleur: | Transparant |
| Soort Olie: | Papiervernietiger olie |
| Vorm: | Vloeistof |