Op voorraad: 18
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 18 |
| Lengte: | 354 cm |
| Breedte: | 339 cm |
| Hoogte: | 71 cm |
| Gewicht: | 1199 gr |
| Volume: | 8520 cm³ |
| Aantal Monitoren: | 1 |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële afmetingen: | 165.1x335x344.5mm |
| Commerciële kleurnaam: | Grafiet |
| Diepte Verstelling: | Neen |
| Draagvermogen: | 36 kg |
| Ergonomisch: | Ja |
| Hoogte verstelbaar: | Ja |
| Kleur: | Grijs |
| Roteerbaar: | Neen |
| Soort Computerstandaard / -steun: | Monitorstandaard |
| Soort Materiaal: | Plastic |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Zwenkbaar: | Neen |