Op voorraad: 20
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 20 |
| Lengte: | 203 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Hoogte: | 44 cm |
| Gewicht: | 193 gr |
| Volume: | 2270 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 38x38cm |
| Commerciële kleurnaam: | roze |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Roze |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Materiaal: | Microvezel |
| Soort Schoonmaak / Verzorging Hulpmiddel: | Microvezeldoek |