Op voorraad: 85
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 85 |
| Lengte: | 210 cm |
| Breedte: | 212 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht: | 194 gr |
| Volume: | 2226 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 38x38cm |
| Commerciële kleurnaam: | blauw |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Blauw |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Materiaal: | Microvezel |
| Soort Schoonmaak / Verzorging Hulpmiddel: | Microvezeldoek |