Op voorraad: 38
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 38 |
| Lengte: | 436 cm |
| Breedte: | 326 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Volume: | 3428 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 29 x 41 x 2 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Kleur: | Zwart |
| Model naam: | Primo |
| Soort Opbergdoos / Draagtas voor Computer / Videospel: | Laptoptas |