Op voorraad: 1876
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1876 |
| Lengte: | 302 cm |
| Breedte: | 215 cm |
| Hoogte: | 57 cm |
| Gewicht: | 12655 gr |
| Volume: | 3701 cm³ |
| Aantal vellen: | 500 |
| Chloorvrij: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Lichtblauw |
| Huismerk artikel: | Ja |
| ISO-waarde: | 9706 |
| Kleur: | Blauw |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | EU Ecolabel , FSC |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 80 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Kopieerpapier gekleurd |