Op voorraad: 3389
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3389 |
| Lengte: | 303 cm |
| Breedte: | 217 cm |
| Hoogte: | 53 cm |
| Gewicht: | 12378 gr |
| Volume: | 3484 cm³ |
| Aantal vellen: | 500 |
| Chloorvrij: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Kanariegeel |
| Huismerk artikel: | Ja |
| ISO-waarde: | 9706 |
| Kleur: | Geel |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC , EU Ecolabel |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 80 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Kopieerpapier gekleurd |