Op voorraad: 191
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 191 |
| Lengte: | 212 cm |
| Breedte: | 298 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht: | 101 gr |
| Volume: | 126 cm³ |
| Aantal vellen: | 6 |
| Commerciële afmetingen: | 210x297 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Kraft wit |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 220 g/m² |
| Soort Papier: | Kopieerpapier gekleurd |