Op voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 232 cm |
| Breedte: | 313 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht: | 465 gr |
| Volume: | 1234 cm³ |
| Aantal vellen: | 20 |
| Afwerking: | Glans |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Kleur: | Wit |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 300 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Fotopapier |