Op voorraad: 5950
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 5950 |
| Lengte: | 874 cm |
| Breedte: | 592 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 418 gr |
| Volume: | 2587 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 370x265x115 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Bruin |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Archiefdoos |
| Zuurvrij: | Ja |