Op voorraad: 662
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 662 |
| Lengte: | 330 cm |
| Breedte: | 214 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 748 gr |
| Volume: | 1412 cm³ |
| Aantal vellen: | 50 |
| Afwerking: | Mat |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 230 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Fotopapier |